• Преглед

    NIVEA Hairmilk регенератор за нормална коса збогатен со природни млечни протеини и Eucerit®. Ја отстранува нечистотијата и длабински ја негува вашата сува и оштетена коса без да ја сплесне. Ја зајакнува косата и го олеснува нејзиното расчешлување. За здрава и негувана коса.

  • Начин на употреба

    После употреба убаво да се исплакне.
  • Состав

    Aqua, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Hydrolyzed Milk Protein, Panthenol, Silicone Quaternium-18, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Coco-Betaine, Trideceth-6, Sodium Chloride, Trideceth-12, C12-15 Pareth-3, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum.